Ankara Saç Kaynak

Ekim 26, 2019 0 Yazar: kokosperuk
Ankara Saç Kaynak

Saç Kaynak Nedir?

Saçın küçük tutamlar halinde alınıp ,gerçek saçlar eklenerek yapılan saç uzatma sistemidir. Sanılanın aksine doğru uygulanıldığı zaman saça hiç bir zararı yoktur. Aksine saçınızın uzamasına yardımcı olur.

Ankara ÇANKAYA Bahçelievler Aşkabat (7. cadde) CADDESİ 36/ 4 ADRESİNDEYİZ. Randevunuzu hemen alın . SORULARINIZ İÇİN :0531 793 57 17 – 0561618 84 85 NOLU TELEFONLARDAN ULAŞABİLİRSİNİZ.ANKARA SAÇ KAYNAK MERKEZİ MURAT AKKAYA

  • Doğru Saç Seçimi
  • Kaliteli Malzeme
  • Saç Yapı Analizi

Bu 3 özellik dikkate alındığı takdirde istediğiniz saçlara kavuşmanız için hiç bir engel yoktur.

Doğru saç seçimi neden Önemlidir?

Kendi saç yapınıza uygun bir saç kullanılmadığı takdirde saçınız ile uyum sağlayamaz, ince telli bir saça kalın telli bir saç uygulanması durumunda saçta ağırlık hissi oluşur kopmalar meydana gelir.

Kaliteli Malzeme SEÇİMİ

Saçınız uzadığı için havalara uçtuğunuz o günden sonra saç kalitesi problemiyle karşı karşıya kaldığınızda gerçeklerle yüzleşmek zorunda kalırsınız. Kalitesiz saç dolaşmalara kendi saçınızı yıpratmaya başlayacaktır.

Saç Yapı Analizi

Saç yapınızın tespiti, saç sağlık durumunuz kaynak için en önemli durumdur. Fazla yıpranmış kopmalara sebep olabilecek saçlarınız varsa önce saç kaynak uzmanımız Murat Akkaya ile görüşerek saçınızın uygunluğu ile bilgi edinmeli , eğer uygun görülürse yaptırmalısınız. Uygıun görülmeyen saçlarda ilk öncelik saçlarınızı canlandırmak ve temel yapısına kavuşturmak için bakım yaptırmak olmaktadır.

Mikro Kaynak Nedir?

Bir saç uzatma sistemidir. Halk arasında görünmez saç kaynak olarakta bilinmektedir. Bu adla anılmasının sebebi hiç bir şekilde görünmemesidir.Her türlü saç yapısına uygundur.

Boncuk Kaynak Nedir?

https://www.instagram.com/sac.kaynak.kokos/

Saçlar içleri silikon metal boncuklarla saça ilave edilerek yapılan saç uzatma sistemidir. Her türlü saç yapısına uygundur .

Ankara’daki saç kaynak merkezimize saç analiziniz ve sorularınız için hepinizi bekliyoruz. Saç kaynakta merak edilen herşey için Blog Yazılarımızı okuyup instagramdan bizi takip edebilir. Telefonla istediğiniz bilgiler için Arayabilirsiniz.Saç Kaynak Saçlarınızı Uzatma sistemidir, ancak kaliteden ödün vermeyiniz.

  1. Kaliteli bağ halindeki saçlarımızdan istediğiniz renk ve ölçüde saçınıza kaynak yaptırabilirsiniz.

SAÇA KAYNAK NASIL YAPILIR VİDEOMUZU AŞAĞIDAKİ VİDEODAN İZLEYEBİLİRSİNİZ.

X